Choď na obsah Choď na menu

Podomová návšteva Panny Márie Zázračnej medaily

7. 4. 2018

basilica-105517_1280.jpg

V nedeľu 11. III. 2018 navštívili našu farnosť sestry vincentky z Nitry, ktoré poobede po skončení krížovej cesty vo svojom formačno-informačnom programe predstavili veriacim našej farnosti Združenie Zázračnej medaily a jeho apoštolát podomovej návštevy Panny Márie. Stretnutie pozostávalo z prezentácie o združení so sprievodným slovom, svedectiev, vzájomného podelenia sa, povzbudenia, otázok, modlitby zasvätenia a pozvania k aktívnemu členstvu.

Následne na to v pondelok 2. IV. 2018 navštívil našu farnosť páter Jozef Garaj CM, ktorý pri svätej omši požehnal kaplnky a odovzdal ich zástupcom prvých rodín. Kaplnka zotrvá v každej rodine jeden týždeň a potom sa odovzdá do ďalšej rodiny, čím bude vlastne putovať po celej našej farnosti.

Modlitba prijatia a rozlúčky.pdf

Skupinka č. I..pdf